Szwedzkie pompy ciepła

Nasza firma działa na rynku energii odnawialnej z zakresu pomp ciepła. Jesteśmy dystrybutorem oryginalnych technlogii- wiodących marek Nibe oraz Danfoss pochodzących ze Skandynawii.  Szwedzkie pompy ciepła Nibe oferowane przez nas, charakteryzują się wysoką efektywnością oraz niskimi kosztami eksploatacji. Spełniają również najwyższe standardy jakości! Oferujemy Państwu najlepsze z możliwych rozwiązań ogrzewania domu. Pompa Ciepła jest urządzeniem grzewczym, które czerpie energie z układu dolnego źródła ciepła i przekazuje ją do górnego źródła ciepła, czyli do systemu grzewczego budynku i instalacji cieplnej wody użytkowej w procesie termodynamicznym. pompa Dlatego też ZA DARMO dostajesz 75% ciepła od Ziemi ! Aby uzyskać gorący efekt trzeba włożyć jedynie 25 % energii!! Co mogą zagwarantować Szwedzkie pompy ciepła:ziemia
  • kompaktową budowę urządzeń
  • cichą i bezwibracyjną pracę pompy ciepła
  • serwis na terenie całego kraju
  • energię przyjazną środowisku
  • możliwość zdalnego monitorowania i sterowania
  • obniżenie kosztów ogrzewania i ciepłej wody
Bardzo ważnym elementem dla naszej firmy jest satysfakcja klienta, dlatego też wszelkie sugestie oraz pytania klientów są dla nas priorytetem.

Pompy ciepła Warszawa

Dążymy do tego aby nasz klient był zadowolony z naszej współpracy, staramy się przedstawić jak najlepszą ofertę na Szwedzkie pompy ciepła, która jest dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta. Swoim klientom zapewniamy pomoc w planowaniu inwestycji, profesjonalne usługi z zakresu montażu pompy ciepła, a także pomagamy przy uzyskaniu dofinansowania!

Dowiedź się więcej na temat dofinansowania i napisz do nas!

Kliknij Zapytanie Pc w celu zapytania o swoją indywidualną ofertę na pompę ciepła dopasowana do twojego domu!

Zapraszamy!!